رسانه مرجع بخش خصوصی کشور

اساتید و مدیران حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری از "رئیسی" در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند

اساتید و مدیران حوزه علمیه استان چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه‌ای از کاندیداتوری حجت‌الاسلام رئیسی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند.
اساتید و مدیران حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری از "رئیسی" در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند

به گزارش پرتو نیوز از شهرکرد، اساتید و مدیران حوزه علمیه استان با صدور بیانیه‌ای از کاندیداتوری حجت‌الاسلام‌ سید ابراهیم رئیسی به‌ عنوان نامزد اصلح اعلام حمایت کردند و ایشان را دارای شایستگی لازم برای ریاست جمهوری اسلامی ایران تشخیص دادند.

در بخشی از این بیانیه آمده است که

اکنون که وضعیت اقتصادی سیاسی اجتماعی و فرهنگی کشور در اثر سوء مدیریت نگران کننده شده و نیازمند تغییر وضع موجود به نفع مردم است و این تغییر جز با مدیریت انقلابی امکان‌پذیر نیست لذا ما از کاندیدای اصلح انقلابی امین و کارآزموده حجت‌الاسلام‌ سید ابراهیم رئیسی حمایت قاطع خود را اعلام می‌داریم.

ریاست جمهوری نیازمند فردی است که دارای ویژگی‌های مردمی بودن، ساده زیستی و نفی اشرافیت، داشتن روحیه استقلال‌طلبی و نداشتن وابستگی به قدرت‌های خارجی باشد که حجت‌الاسلام‌ رئیسی دارای این ویژگی‌ها است.

براساس بیانات مقام معظم رهبری فرد انقلابی باید از سیاست‌زدگی پرهیز کند که این ویژگی در شخصیت ایشان به‌خوبی پیدا است.

به گزارش تسنیم اسفندماه سال گذشته نیز مردم استان چهارمحال و بختیاری با نوشتن نامه‌ای از حجت‌الاسلام‌ سید ابراهیم رئیسی برای حضور در انتخابات دعوت کردند.

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید