رسانه مرجع بخش خصوصی کشور

انصاری: ورود سرمایه‌گذاران خارجی با مدیریت اتاق و دولت باشد

بخش خصوصی- عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران با اشاره به اعزام هیات های تجاری به ایران، گفت: نحوه و روند ورود سرمایه به ایران باید توسط پارلمان بخش خصوصی و دولت، مدیریت شود. در این صورت است که این سرمایه‌گذاری‌ها می‌تواند تاثیری مثبت و درست در اقتصاد کشور داشته باشد.
انصاری: ورود سرمایه‌گذاران خارجی با مدیریت اتاق و دولت باشد

"محمدرضا انصاری" افزود: ظرفیت‌سازی در کشور برای سال‌های آتی در چنین شرایطی برای هدایت سرمایه‌گذاری بسیار حائز اهمیت است. به‌طور مثال اگر خودروسازی را مهم می‌دانیم، باید برای توسعه ظرفیت‌های ملی در این بخش برنامه‌ریزی کنیم.

به اعتقاد انصاری، در مورد کار و سرمایه خارجیان در ایران، قوانین خوبی در این سال‌ها تدوین و تصویب شده است که اجرای درست و کامل آنها می‌تواند به توسعه ظرفیت‌های ملی بینجامد.

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران تصریح کرد: استعدادهای مردم و شرکت‌های داخلی، به‌ویژه در بخش خصوصی مهیای ترکیب موفق کار و سرمایه با خارج است که چنانچه این جریان به خوبی مدیریت شود، می‌توان به آینده توسعه امیدوار بود. بدیهی است هدایت خارجی‌ها به سمت شرکت‌های خصوصی توانمندتر ایرانی و نیز توسعه توان شرکت‌های ما در جهت کیفیت و مدیریت بهتر، هم لازمه تحقق این جریان و هم خود، محصول آن خواهد بود.

منبع: سایت اتاق بازرگانی

انتهای پیام

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید