رسانه مرجع بخش خصوصی کشور
رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در بناب:

باید از روحانی بپرسند کجاست آن ۴ میلیون شغلی که گفته بودید؟

باید از روحانی بپرسند کجاست آن ۴ میلیون شغلی که گفته بودید؟

مهدی بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بناب، با بیان اینکه حجت‌الاسلام رئیسی از درون مردم برخاسته است و با مشکلات مردم آشنا است اظهار داشت: شعار آقای‌رئیسی، دولت کار و کرامت است و این یعنی این کاندیدا با اساسی‌ترین مشکلات جامعه یعنی کار، اشتغال و اقتصاد جامعه با در نظرت گرفتن کرامت مردم این مرز و بوم آشنا است.

بنا به گزارش پرتو نیوز،وی با اشاره به سخنان رهبری در رابطه با تکیه بر مردم برای حل مشکلات جامعه، خاطرنشان ساخت: حجت‌الاسلام رئیسی از میان خود مردم و با چشیدن طعم مشکلات مردم بزرگ شده است پس بهتر می‌تواند مرهم درد این ملت باشد.

وی افزود: باید این اعتماد را به مردم بدهیم و بدانند که دولت در کنارشان است و با این ملت می‌توانیم از مشکلات کشور عبور کنیم.

بهرامی با بیان اینکه وعده‌های دروغینی که در انتخابات 92 به ملت ایران داده شد مردم را از دولت فعلی دلسرد کرده است، گفت: نباید وعده‌هایی به مردم بدهیم که نتوانیم از عهده انجام آن بربیاییم، حال که در انتخابات گذشته وعده دادند، چه این وعده‌ها 100 روزه باشد چه 100 ساله باید عمل می‌کردند.

وی تصریح کرد: این ملت به سخنان قبل از انتخابات کاندیدای موردنظر اعتماد می‌کنند و رأی می‌دهند که بدترین کار انتخابات گذشته، دادن وعده‌های دروغین و فریب مردم بود.

وی افزود: مردم ایران آگاه هستند و یک اشتباه را دوبار تکرار نمی‌کنند، مطمئن هستیم که این دوره متفاوت‌تر از دوره پیشین خواهد بود و مردم اصلح‌ترین را انتخاب خواهند کرد.

بهرامی با ذکر اینکه همه کاندیداهای شرکت کننده در این دوره از انتخابات صالح هستند، تاکید کرد: ما نمی‌گوییم کاندیداهای دیگر صالح نیستند، بلکه همه کاندیداها صلاحیت ریاست جمهوری بر این کشور را دارند، ولی ما به دنبال کسی خواهیم رفت که اصلح در میان این کاندیداها باشد که این انتخاب ما حجت‌الاسلام رئیسی صالح‌ترین یعنی اصلح در میان این گزینه‌ها است.

وی اذعان داشت: همان‌طور که در سخنرانی‌ها و مناظره متوجه متانت در کلام و رفتار حجت‌الاسلام رئیسی بودیم، می‌فهمیم که این فرد می‌تواند با همان متانت، آرامش را به کشور به ارمغان بی‌آورد.

رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در بناب ادامه داد: وقتی چشم در چشم مردم می‌گویند در کشور رکود، بیکاری و مشکل خاصی نداریم، این یعنی واقعاً از کشور خود یا بی‌خبر هستند و یا مستقیماً در چشم مردم نگاه کرده و به کسانی که خود در جریان همه سختی‌های موجود کشور قرار دارند دروغ می‌گویند.

وی افزود: دروغ حتی اگرهم مصلحتی باشد بازهم گناه بزرگی‌است حال بخواهیم به خود درد دیده‌ها بگوئیم در کشور دردی وجود ندارد.

رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در بناب تاکید کرد: اگر واقعاً بحث صداقت است، آقای رئیسی می‌تواند بهترین گزینه‌ها باشد، چراکه متانت و ساده زیستی حجت‌الاسلام رئیسی نشات گرفته از این است که در میان مردم همدرد مردم شده است و در مجموعه‌های مختلف می‌تواند به وعده‌های خود عمل کند.

بهرامی تصریح کرد: بعضی از آقایان در سخنرانی‌های خود مغرورانه می‌گویند ما شرمنده مردم نیستیم، مگر اصلاً کاری هم به مردم کرده‌اید که شرمنده باشید یا نباشید؟

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب خود به صراحت گفته است، من شرمنده جوانان هستم، این یعنی همه ما شرمنده این جوانان هستیم؛ جوانی که نانی نتواند به سفره خانه خود ببرد نیز شرمنده خانواده خود است و بازهم شرمندگی اصلی باید بازگردد به آن مسئولی که گفته است ما شرمنده مردم نیستیم.

بهرامی با بیان اینکه دولت فعلی اعتماد را در مردم از بین برده است، گفت: کسانی هستند که چندین وام میلیاردی بدون کوچکترین مشکل دریافت کرده‌اند ولی جوانان ما برای دریافت یک وام ازدواج ده میلیونی باید ماه‌ها انتظار بکشد؛ خوب طبیعی است وقتی جوان ببیند حق او چنین پایمال می‌شود بی‌اعتماد خواهد شد.

وی افزود: بهانه می‌آورند و می‌گویند در کشور پول وجود ندارد؛ اگر در کشور پول وجود ندارد پس این وام‌های هنگفت را از کجا می‌دهید؟ منابع مالی زیادی در کشور وجود دارد، درآمدش چه می‌شود؟

بهرامی تصریح کرد: دولت روحانی به وعده‌هایش عمل نکرد، چراکه در تبلیغات انتخاباتی بارها تاکید بر سالیانه یک میلیون اشتغالزایی در کشور می‌کرد، در این‌صورت باید در چهارسال 4 میلیون شغل ایجاد می‌شد، ولی حالا می‌بینیم نه اینکه اشتغالی به وجود نیامده است، بلکه کسانی هم که شاغل بودند اکنون در بیکاری به سر می‌برند؛ حال مردم باید از روحانی بپرسند کجاست آن 4 میلیون شغلی که گفته بودید؟

وی در خاتمه، افزود: بار دیگر به فرمایشات رهبری لبیک خواهیم گفت و پرشورتر از قبل در صحنه انتخابات حاضر خواهیم شد.

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید