رسانه مرجع بخش خصوصی کشور

ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در کاشان افتتاح شد

ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در کاشان افتتاح شد

به گزارش پرتو نیوز،از کاشان، ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی صبح امروز در کاشان با حضور روسای کانون‌ها و کمیته‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کاشان، رئیس ستاد انتخاباتی و حامیان حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی افتتاح شد.

حجت‌الاسلام سلطانی در این مراسم اظهار داشت: چهار سال کشور ما در بدترین وضع اقتصادی سیاسی و فرهنگی قرار داشته است و هم اکنون دیده می‌شود که بعضی از اعضای ستادهای نوافق دولت به مدافعین حرم و امام رضا(ع) توهین می‌کنند.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود: در زمینه اقتصادی شاهد اختلاس‌های چند هزار میلیاردی بوده‌ایم که نمونه آن اختلاس 8 هزار میلیاردی بود و متاسفیم که شاهد آن باشیم که مجری مراسم روز کارگر در مرقد امام راحل و در حضور رئیس جمهور از خرد شدن دهان کارگران صحبت کند.

سلطانی تصریح کرد: اکنون که حجت‌الاسلام رئیسی با برنامه در عرصه انتخابات حضور پیدا کرده و گذشته او نیز گواه این مهم است و با اقبالی که تاکنون مردم نسبت به او داشتند و رای آوری حجت الاسلام رئیسی بالا است.

این نویسنده و محقق ابراز داشت: محمد مزروعی رئیس ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رئیسی در کاشان از نیروهای انقلابی خواست تا با هر گونه کمک اعم از مادی و معنوی به دولت کار و کرامت کمک کنند.

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید