رسانه مرجع بخش خصوصی کشور

شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان برگزار مي‌شود

بخش خصوصي- شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان با حضور300 شركت خارجي ، روز جمعه 22 مرداد ماه آغاز به كار مي كند.
شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان برگزار مي‌شود

"سیدمحمد کریمی"،عضوهیات رئیسه اتاق تعاون ایران در نشستي خبری گفت: شركت هاي خارجي كه براي حضور در نمايشگاه اعلام آمادگي و همكاري كرده اند از كشورهاي بلژیک، چین، آلمان، یونان، مجارستان، ایتالیا، کره جنوبی، آفریقای جنوبی، اسپانیا، تایوان، روسیه، ترکیه، کانادا، سوئیس، سوئد، انگلیس، اتریش، دانمارک، ژاپن، هلند، فنلاند و نروژ هستند.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه بیش از ۸۰۰ شرکت داخلی اعم از تولیدکنندگان مصالح ساختمانی، انبوه سازان و مشاوران صنعت ساختمان نیز حضور دارند،افزود : شرکت کنندگان در این نمایشگاه قرار است آخرین دستاوردهای خود را در ۲۴ گروه کالایی در بیش از ۱۰۰ رشته و صنف به ویژه در بخش های مربوط به عایق های نوین با تکیه برفناوری نانو، مصالح پایه برای احداث ساختمان های سبز با هدف صرفه جویی در انرژی و روش های مقابله با زلزله به نمایش بگذارند.

کریمی از برگزاری سه همایش بزرگ ویژه صنعت ساختمان درحاشیه این نمایشگاه خبر داد و گفت: در این همایش ها اقتصاد مقاومتی و اهداف آن در صنعت ساختمان، روش های توسعه و انبوه سازی با رویکرد مقاوم سازی و سبک سازی بررسی می شود.

وي همچنین به معرفی ۳۰ کارآفرین نمونه در صنعت ساختمان اشاره کرد و گفت: نوآوری و استفاده از تکنولوژی روز دنیا از شاخص های مهم انتخاب کارآفرینان نمونه است.

عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران درباره تفاوت های نمایشگاه امسال با سال های گذشته، گفت: استفاده از فناوری های جدید از جمله عایق های نوین و تکنولوژی نانو، استفاده از مصالح پایه برای ایجاد ساختمان های سبز با هدف صرفه جویی هر چه بیشتر در مصرف انرژی و روش های نوین مقابله با زلزله از جمله دستاوردهای دانشمندان و مبتکران ایرانی است که در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

به گزارش بخش خصوصي  این مقام مسئول در بخش تعاون مهم ترین ویژگی برگزاری نمایشگاه شانزدهم صنعت ساختمان را که نخستین بار اجرایی می شود ایجاد اپلیکیشن مکان یاب روی تلفن همراه دانست و افزود: بازدیدکنندگان می توانند با مراجعه به سامانه صنعت ساختمان و دانلود این اپلیکیشن روی تلفن همراه خود با سهولت هرچه بیشتر محل بازدید خود را جهت یابی کنند.

وی وسعت فضای نمایشگاه صنعت ساختمان را که در نمایشگاه بین المللی برگزار می شود ۵۰ هزار مترمربع اعلام کرد و گفت: از این وسعت، ۶ هزار و ۵۰۰ متر آن به شرکت های خارجی اختصاص دارد. کریمی زمان برگزاری این نمایشگاه را ۲۲ تا ۲۵ مرداد اعلام كرد.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید