رسانه مرجع بخش خصوصی کشور

فساد اداری زیبنده نظام مقتدر اسلامی ما نیست

فساد اداری زیبنده نظام مقتدر اسلامی ما نیست

حجة الاسلام دکتر رئیسی که بعنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری وارد فهرج شده بود در میان مردم گفت: فساد اداری زیبنده نظام مقتدر اسلامی ما نیست و با اصلاح مدیریت می توان زندگی توام با کرامت را برای اعضای جامعه فراهم کرد.
وی ادامه داد: هر چه از مدنیت و تمدن است از آموزه های پیامبر اکرم ص است و پیامبر اکرم ص آمدند تا انسان را به کرامت برسانند. کرامت انسان در شغل ، معیشت و زندگی با کرامت است و دولت اسلامی موظف است زمینه های رشد و کرامت انسان  را مهیا کند.
حجه الاسلام رئیسی دولت اسلامی را بر اساس قانون اساسی موظف به تامین حقوق و معیشتی که در شان و کرامت انسان باشد دانست و افزود:
فقر، بیکاری، بی‌شغلی، خجلت سرپرست خانواده زیبنده این کشور نیست. فساد اداری زیبنده این نظام مقتدر نیست و  بدون شک کشوری که هشت سال مقاومت کرده و در حوزه های مختلف هوا و فضا و موشکی و در مساله علم و فناوری و نانو حرف اول را می زند می تواند یک نظام اداری را بدون هر گونه فساد رقم بزند .
ما در کشور مشکل آب نداریم مشکل کمبود مدیریت بر آب است، مشکل ساختارهای نادرست اقتصادی فقط نیست مشکل کمبود مدیریتی مقتدر برای اقتصاد کشور است.

 

 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید