رسانه مرجع بخش خصوصی کشور

مسئولان ستاد دانشجویی رئیسی در خوزستان معرفی شدند

مسئولان ستاد دانشجویی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی، یکی از کاندیداهای دوزادهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان خوزستان معرفی شدند.
مسئولان ستاد دانشجویی رئیسی در خوزستان معرفی شدند

گزارش پرتو نیوزhttp://partonews.com از اهواز، مسئولان ستاد دانشجویی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی، یکی از کاندیداهای دوزادهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان خوزستان معرفی شدند.

بر این اساس داوود مدرسی‌یان به عنوان مسئول ستاد دانشجویی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در استان خوزستان منصوب شد.

همچنین محمد احمدی به عنوان دبیر ستاد دانشجویی حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در استان خوزستان منصوب و رضا فروتن نیز مسئول امور شهرستان‌های این ستاد شد.

ابراهیم کیانپور نیز به عنوان مسئول کمیته نهضت سخنرانی ستاد دانشجویی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در استان خوزستان فعالیت خود را آغاز کرد.

حسین رئیسی، نیز به عنوان مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی ستاد دانشجویی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در استان خوزستان منصوب شد و حسین حیدری نیز مسئولیت کمیته تولید محتوا را بر عهده گرفت.

همچنین فرزانه عبداللهی نیز به عنوان معاونت بانوان ستاد دانشجویی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در استان خوزستان منصوب شد.

یونس دانشی نیز به عنوان مسئول کمیته مبلغان و کارشناسان فعالیت خود را آغاز کرد و ابراهیم امیرجانی نیز مسئول کمیته پشتیبانی ستاد دانشجویی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در استان خوزستان شد.

همچنین جواد کریمی‌تبار نیز به عنوان رابط دانشگاه‌های آزاد ستاد دانشجویی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در استان خوزستان فعالیت خود را آغاز کرد.

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید