رسانه مرجع بخش خصوصی کشور

نخستین قرارداد جلب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی درعرصه فوتبال

بخش خصوصي- مشاور عالی و مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: نخستین قرارداد جلب سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه فوتبال بین سازمان لیگ فوتبال ایران و شرکت برهان مبین منعقد شد.
نخستین قرارداد جلب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی درعرصه فوتبال

 محمدرضا ساکت با بیان اینکه این توافق نامه با هدف توسعه فناوری های جدید در حوزه ورزش، ارتقای استانداردهای فوتبال، تکریم تماشاگران و تسهیل خریداری بلیت از طریق سامانه الکترونیکی انجام شده است، افزود: تمامی هزینه های این طرح به مبلغ 49/8 میلیارد ریال از سوی شرکت سرمایه گذار به عنوان یکی از شرکت های تحت حمایت مرکز همکاری های فناوری و نو آوری ریاست جمهوری تامین می شود.

به گزارش سازمان لیگ فوتبال ایران، مشاور عالی و مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران ادامه داد: درهمین راستا و در نخستین گام و به منظور اجرای این قرارداد برای تجهیز پنج ورزشگاه آزادی تهران، یادگار امام (ره) تبریز، فولاد شهر یا نقش جهان اصفهان، غدیر اهواز و ثامن مشهد به سامانه بلیت الکترونیک مجهز می شوند.

به گفته وی این موضوع شامل طراحی تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری، نرم افزار مدیریت و راهبردی و اجرای بلیت فروشی می شود که با پیگیری فدراسیون فوتبال و تلاش راهبردی کمیته بازاریابی فدراسیون از سوی بخش خصوصی آغاز شده است.

 

انتهاي پيام

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید