رسانه مرجع بخش خصوصی کشور
رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان تهران:

نیروهای انقلابی با وحدت در راستای اهداف نظام اسلامی گام برمی‌دارند

رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان تهران گفت: نیروهای انقلابی با وحدت در راستای اهداف نظام اسلامی گام برمی‌دارند.
نیروهای انقلابی با وحدت در راستای اهداف نظام اسلامی گام برمی‌دارند

 

به گزارش پرتونیوز، دماوند، مهدی زارعی رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان تهران در  جلسه ستاد انتخاباتی که در شمال شرق استان تهران به مرکزیت دماوند برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر بحث ورود حجت‌الاسلام رئیسی به عنوان نامزد انتخابات با تأخیر انجام شده است، که همین موضوع می‌طلبد تا به صورت جهادی و با اعتقاد انجام شود؛ زیرا تمام نامزدهای این انتخابات یا در دولت مشغول‌اند یا مدّت‌هاست که در حال فعالیت برای انتخابات هستند.

وی در ادامه افزود: وحدت نیروهای انقلابی یکی از مهّم‌ترین مواردی است که در حال حاضر بسیار ضروری است، که خوشبختانه با ورود حجت‌الاسلام رئیسی بستری فراهم شده که دوباره نیروهای انقلابی با وحدت به فعالیت بپردازند و در حال حاضر به هیچ‌وجه به صلاح انقلاب نیست تا نیروهای انقلابی با یکدیگر در تقابل باشند.

رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان تهران بیان کرد: تمام ستادهای انتخاباتی باید معاونت‌ها و کمیته‌های تبلیغات را تشکیل داده و با برگزاری همایش‌ها و اجتماع‌های قوی، موج‌های کوچک راه انداخته تا در روز انتخابات با موج اصلی به پای صندوق‌های رأی برویم.

در ادامه جلسه حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی اصلانی از اعضای ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در استان تهران با اشاره به رویکردهای مهّم انتخاباتی اظهار داشت: نخستین رویکرد مهّم برای ما این است که رأی باید در ابتدا سلبی و در قدم دوم ایجابی باشد، تا با این روند دولت یازدهم را از بین ببریم؛ چرا که برخلاف تبلیغات مثبت، اگر دولت یازدهم ادامه پیدا کند، قطعاً در دولت دوازدهم ایران خلع سلاح و قدرت بازدارندگی ایران از بین می‌رود.

وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی قدرت هسته‌ای ایران تحت‌الشعاع قرار گرفته است، بیان کرد: تحلیل سخنگوی کاخ سفید است که گفته ما چنان اشرافی به اطلاعات هسته‌ای ایران داریم که به راحتی می‌توانیم اطلاعات کامل را به دست بیاوریم.

عضو ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در استان تهران با اشاره به موضع شدید رهبر معظم انقلاب اسلامی به سخنان کسانی که گفته‌اند در حال حاضر دنیا برای گفتمان است نه بحث موشکی، تصریح کرد: مقوله موشکی نیز بسیار دارای اهمیّت است که آمریکا به این موضوع نیز به شدّت چشم دارد، و اگر این دولت ادامه پیدا کند باید منتظر برجام 2،3 و 4 به و رسمیت شناختن اسرائیل باشیم.

اصلانی در پایان با اشاره به در دست داشتن تولیت آستان قدس رضوی توسط حجت‌الاسلام رئیسی خاطرنشان کرد: یک رئیس‌جمهور به چند نکته مهّم نیاز دارد؛ اینکه صالح باشد، امانت‌دار باشد، کار آزموده باشد.

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید